Завідувач кафедри кримінального права, процесу та кримінології Стеблинська О.С. провела бінарне заняття з навчальної дисципліни «Кримінальне право» на 3 курсі юридичного факультету

22 June 2017 | 15:03

22 червня 2017 року в 302 навчальній групі юридичного факультету з навчальної дисципліни «Кримінальне право» було проведене бінарне заняття разом з заступником директора Інституту Свердліним К.Ю. Заняття було присвячене характеристиці злочинів, які вчиняють засуджені в установах виконання покарань. Костянтин Юрійович поділився цінним практичним досвідом, який набув за період служби в кримінально-виконавчій системі, особливо посаді начальника установи виконання покарань.

Курсанти з цікавістю слухали Свердліна К.Ю., який розповідав про особливості втеч з місць позбавлення волі, лікувальних закладів, випадки злісної непокори законним вимогам адміністрації установ виконання покарань та особливості осіб, які їх вчиняють. Під час жвавої дискусії курсанти задавали багато питань практичного спрямування, відповіді на які допоможуть їм в майбутній практичній діяльності уникнути конфліктів з засудженими чи призвести до надзвичайних подій в установах виконання покарань.

Завідувач кафедри
Стеблинська О.С.

  •