ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Гостьова книга

02 June 2014 | 10:10
ЗАПОЧАТКОВАНО «ГОСТЬОВУ КНИГУ» ІКВС

    Керуючись вимогами чинного законодавства щодо звернень громадян, реалізуючи програму широкого інформування громадськості про діяльність Інституту, з метою оперативного реагування на звернення громадян, на офіційному сайті Інституту кримінально-виконавчої служби починає діяти «гостьова книга» ІКВС.

    Звернувшись із запитом, листом, пропозицією, скаргою тощо на електронну адресу ikvsu2014@ukr.net, Ви протягом щонайбільше 24 годин отримаєте відповідь від керівництва Інституту, начальників структурних підрозділів, інших осіб, відповідальних за той чи інший напрям діяльності Інституту.

    Запитання можуть торкатись будь-яких сторін діяльності Інституту, зокрема особливостей викладання навчальних дисциплін, графіку навчального процесу, проходження курсантами стажування, матеріально-технічного забезпечення, перспектив розвитку навчального закладу тощо.

  •