Конференції 2012 року

04 March 2014 | 16:04

 

    Інститут кримінально-виконавчої служби, незважаючи на свій відносно «молодий вік», вже встиг позитивно зарекомендувати себе на міжнародній науковій арені, а нині докладає усіх зусиль, щоб по праву вважатися активним суб’єктом міжнародного наукового співробітництва.

    Так, науково-педагогічні працівники навчального закладу беруть активну участь у реалізації міжнародного проекту “Підтримка в’язничної реформи в Україні”, зокрема у проведенні навчальних тренінгів-семінарів на тему «Ефективне лідерство та менеджмент» для начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

    В рамках реалізації міжнародного співробітництва Інституту, 22-23 листопада 2012 року в Академії права і управління Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Росії (м. Рязань) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Кримінально-виконавча система в умовах модернізації: сучасний стан і перспективи розвитку». У роботі конференції взяли участь керівники ФСВП Росії, представники галузевих і територіальних органів ФСВП Росії, провідні вчені освітніх і наукових установ ФСВП, МВС, Генпрокуратури та Міносвіти і науки Росії, зарубіжних пенітенціарних і освітніх установ, громадських організацій. Усього у роботі міжнародної конференції взяли участь представники 8 держав. Науково-педагогічні працівники Інституту кримінально-виконавчої служби (Богатирьов І.Г, Житник Г.В., Пузирьов М.С., Стеблинська О.С.) взяли заочну участь у цьому науковому заході, направивши до організаційного комітету тези виступів з актуальних проблем реформування Державної кримінально-виконавчої служби України. Безпосередню участь у роботі конференції з метою вивчення позитивного досвіду підготовки пенітенціарного персоналу на теренах пострадянського простору взяв участь начальник інституту – полковник внутрішньої служби Копотун Ігор Миколайович.

    Як підсумок, між Інститутом кримінально-виконавчої служби та Академією права і управління Федеральної служби виконання покарань укладено договір про співпрацю. Також Інститутом налагоджено контакти із представниками пенітенціарних відомств Білорусі, Казахстану, Молдови. Крім цього, досягнуто домовленості щодо публікування результатів наукових досліджень науково-педагогічних працівників ІКВС у зарубіжних фахових виданнях.

    28 листопада 2012 року Інститутом кримінально-виконавчої служби у формі інтернет-конференції проведено І міжнародну науково-практичну конференцію «Кримінально-виконавчому кодексу України – 9 років» та видано збірник тез за матеріалами конференції, до якого увійшли публікації науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів України, Російської Федерації, практичних співробітників Державної кримінально-виконавчої служби України, присвячені розгляду актуальних питань реформування кримінально-виконавчого законодавства. Завантажити збірник

  •  
  •