Конкурс на заміщення вакансій

06 April 2017 | 10:10

Наказ Інституту кримінально-виконавчої служби від 15.03.2017 № 44/ОД-17 "Про утворення та затвердження Складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників Інституту кримінально-виконавчої служби".

Зразок заяви на участь в конкурсі на заміщення вакнтної посади.

Особовий листок з обліку кадрів.

Наказ Інституту кримінально-виконавчої служби від 06.11.2017 № 155/ОД-17 "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад науково-педагогічних працівників Інституту кримінально-виконавчої служби".

Умови проведення конкурсу на посаду старшого викладача кафедри практичної психології Інституту кримінально-виконавчої служби.

Умови проведення конкурсу на посаду викладача кафедри гуманітарної підготовки Інституту кримінально-виконавчої служби.

Умови проведення конкурсу на посаду викладача кафедри вогневої та спеціальної фізичної підготовки Інституту кримінально-виконавчої служби.

 

Наказ Інституту кримінально-виконавчої служби від 07.11.2017 № 157/ОД-17 "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад науково-педагогічних працівників Інституту кримінально-виконавчої служби".

Умови проведення конкурсу на посаду старшого викладача кафедри кримінального права, процесу та кримінології Інституту кримінально-виконавчої служби.

  •