ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Конкурс на заміщення вакансій

06 April 2017 | 10:10

Наказ Інституту кримінально-виконавчої служби від 15.03.2017 № 44/ОД-17 "Про утворення та затвердження Складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників Інституту кримінально-виконавчої служби".

Зразок заяви на участь в конкурсі на заміщення вакнтної посади.

Особовий листок з обліку кадрів.

Наказ Інституту кримінально-виконавчої служби від 13.07.2018 №59/ОД-18 "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад науково-педагогічних працівників Інституту".

Умови проведення конкурсу на посаду начальника психологічного факультету.

Умови проведення конкурсу на посаду начальника (завідувача) кафедри психологічних дисциплін.

Умови проведення конкурсу на посаду начальника (завідувача) кафедри вогневої і спеціальної фізичної підготовки.

Умови проведення конкурсу на посаду доцента кафедри вогневої і спеціальної фізичної підготовки.

Умови проведення конкурсу на посаду начальника (завідувача) кафедри кримінології і кримінально-виконавчого права.

Умови проведення конкурсу на посаду доцента кафедри кримінології і кримінально-виконавчого права.

Умови проведення конкурсу на посаду старшого викладача кафедри кримінології і кримінально-виконавчого права.

  •