Конкурс на заміщення вакансій

06 April 2017 | 10:10

Наказ Інституту кримінально-виконавчої служби від 15.03.2017 № 44/ОД-17 "Про утворення та затвердження Складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників Інституту кримінально-виконавчої служби".

Зразок заяви на участь в конкурсі на заміщення вакнтної посади.

Особовий листок з обліку кадрів.

Наказ Інституту кримінально-виконавчої служби від 06.02.2018 №8/ОД-18 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників Інституту кримінально-виконавчої служби".

Умови проведення конкурсу на посаду викладача кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Інституту кримінально-виконавчої служби.

Умови проведення конкурсу на посаду доцента кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту кримінально-виконавчої служби.

Умови проведення конкурсу на посаду доцента кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Інституту кримінально-виконавчої служби.

Умови проведення конкурсу на посаду начальника (завідувача) кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Інституту кримінально-виконавчої служби.

Умови проведення конкурсу на посаду начальника (завідувача) кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту кримінально-виконавчої служби.

Умови проведення конкурсу на посаду старшого викладача кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту кримінально-виконавчої служби.

Умови проведення конкурсу на посаду старшого викладача кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Інституту кримінально-виконавчої служби.

 

Наказ Інституту кримінально-виконавчої служби від 13.03.2018 №27/ОД-18 "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади науково-педагогічних працівників Інституту".

Умови проведення конкурсу на посаду начальника юридичного факультету Інституту кримінально-виконавчої служби.

  •