ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Перелік документів для вступу

20 June 2017 | 09:09

Перелік документів
до навчальної справи для вступу до Інституту кримінально-виконавчої служби
на заочну форми навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб

1.        Заява.

2.        Згода на обробку персональних даних.

3.        Копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо- кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього.

4.        Копія документа, що посвідчує особу та громадянство.

5.        Копія картки фізичної особи - платника податків (ідентифікаційний номер).

6.        Шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см.

Інші копії документів подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами вступу, які установлені законодавством.

Вступники зобов'язані при подачі документів до Приймальної комісії академії пред'явити оригінали документів вказаних у пунктах 3-6 даного списку, а також додатково військовозобов'язані повинні пред'явити військовий квиток або посвідчення про приписку.

  •