ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Вступникам

07 February 2012 | 12:12

До уваги вступників до магістратури за спеціальностями «Право» та «Психологія» у 2018 році!

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЗНО) проходитиме з 14.05.2018 по 05.06.2018 у приміщенні Приймальної комісії за адресою: пл. Солом’янська, 1 (вхід з вул. Сурикова)
(Особи, що вступають з іншої спеціальності, повинні подати документи для реєстрації на додатковий екзамен до 20.05.2018)

Графік роботи:
Пн.-Сб.: з 8:00 до 17:00 год.
Нд.: з 8:00 до 13:00 год.
27.05.2018 – вихідний день

 

Правила прийому для отримання ступеня "МАГІСТР"

Алгоритм дій для вступу на здобуття ступеня вищої освіти магістра 

Перелік документів для вступу

 

Програма додаткового іспиту з «Основ правознавства»

Програма тестування із загальної навчальної правничої компетентності (ТЗНПК)

Програма другого блоку єдиного фахового вступного випробування

Програма додаткового іспиту з «Біології»

Програми ЗНО з іноземної мови

Методичні матеріали дистанційного курсу з іноземної мови для самостійної підготовки

  •