ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! АНКЕТУВАННЯ!

Запрошуємо усіх бажаючих працівників правоохоронних органів, науковців та представників громадськості долучитися до анкетування, що проводиться з метою всебічного та об’єктивного дослідження щодо визначення доцільності збільшення верхньої межі покарання у виді позбавлення волі на певний строк в рамках впровадження проекту закону «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини».

Для того, щоб взяти участь у анкетуванні необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/forms/sbNYq740bcvYnzMi2, або натиснути на зображення анкети, яке розміщено на сайті Інституту кримінально-виконавчої служби http://ikvsu.kvs.gov.ua та ГО «Пенітенціарна асоціація України» https://www.penalassociationukr.com та заповнити анкету до 16.08.2018 року.
Дане дослідження було ініційовано на засіданні підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 21.06.2018 року та буде проводитись Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Не будьте байдужими! Вдосконалимо наше законодавство разом!

 

Юридична клініка (безоплатна правова допомога)

27 June 2015 | 20:08
Умови надання безоплатної первинної правової допомоги юридичними клініками

1. Безоплатна первинна правова допомога надається особам, які не мають фінансової можливості отримати платні юридичні послуги, зокрема студентам, пенсіонерам, безробітним, інвалідам та іншим малозабезпеченим категоріям громадян.

2. Безоплатна первинна правова допомога надається курсантами Інституту, які працюють під контролем викладачів, але не мають вищої юридичної освіти і не є професійними юристами.

3. Передбачені такі види безоплатної первинної правової допомоги:

– надання правової інформації;

– надання консультацій і роз’яснень з правових питань;

– складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);

– надання допомоги в доступі до вторинної правової допомоги, альтернативних форм вирішення спору, зокрема медіації. 

Погоджуюсь у разі потреби надати консультантам юридичних клінік копії необхідних документів для розгляду мого питання та даю згоду на використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних"

ЗГОДЕН

Online звернення
ПІБ* :

E-mail відправника* :

Контактний телефон* :

Галузь права в якій Ви бажаєте отримати правову допомогу* :

Мета звернення* :

Короткий зміст звернення* :

Додати файл (копії документів за неохідністю)

форма обратной связиformm.refresh
Проверочный код

 
  •